Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze

Dzień Aktywności w Jaworowym Starcie

Utworzono dnia 03.10.2023

#DziałajLokalnie #EfektyDziałajLokalnie

W sobotę , 30 września 2023 r. na terenie i boisku przy Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej " Jaworowy Start" odbył się Dzień Aktywności połączony z grillem zorganizowany przez wychowawców - Paulę Szałęgę i Dariusza Trybułę.

Wszystko rozpoczęło się o godz. 16:00 i trwało do 19:00.

Wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Jaworowy Start" wraz z dziećmi z Placówki typu rodzinnego i kolegami ze szkoły (w ramach integracji) rozegrali mecze w piłkę nożną na boisku.

Dzień aktywnosci zakonczył sie wspólnym grillowaniem pysznych kiełbasek. Dostępny był też słodki poczęstunek, woda, soki oraz smaczna sałatka. Młodsze dzieci spędziły też czas na placu zabaw.


Ta forma aktywności dzieci i młodzieży odbyła się w ramach projektu pt. "Aktywna rozrywka wychowanków pieczy zastępczej" w ramach dotacji z programu granatowego Działaj Lokalnie 2023.
Sfinansowano ze środków Programu "Działaj Lokalnie" - edycja 2023 Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kaczawskie, Stowarzyszenie na rzecz Domu Małych Dzieci i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze.

Projekt door to door

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny